Acquia Content Hub (8.x-1.50) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Author
fa: نویسنده

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: None
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: هویت

en: Sources
fa: منابع

en: Source
fa: منبع

en: Publish
fa: انتشار

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: User Role
fa: نقش کاربر

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: - All -
fa: - همه -

en: Entities
fa: موجودیت‌ها
