Acquia Content Hub (8.x-1.51) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Author
et: Autor

en: Tags
et: Sildid

en: all
et: kõik

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: item
et: toode

en: items
et: toodet

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Sources
et: Allikad

en: Source
et: Allikas

en: Publish
et: Avalda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: User Role
et: Kasutaja roll

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: Not set
et: Pole määratud

en: - All -
et: - Kõik -

en: Entities
et: Olemid

en: The entity type.
et: Olemi tüüp.

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Created entity %type with ID %id.
et: Loodud olem %type ID-ga %id.

en: Updated entity %type with ID %id.
et: Olem %type ID-ga %id on uuendatud.
