Acquia Content Hub (8.x-1.51) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Author
fi: Tekijä

en: Tags
fi: Tagit

en: all
fi: kaikki

en: None
fi: Ei mitään

en: Name
fi: Nimi

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Sources
fi: Lähteet

en: Source
fi: Lähde

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Publish
fi: Julkaise

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: User Role
fi: Käyttäjärooli

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Shared secret
fi: Jaettu salasana

en: Bundles
fi: Paketit

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Error: @error
fi: Virhe: @error

en: Entities
fi: Entiteetit

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args

en: The entity type.
fi: Entiteetin tyyppi.

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: entity
fi: entiteetti

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: entities
fi: entiteettiä

en: Entity bundles
fi: Kohteet

en: Category %label has been deleted.
fi: Kategoria %label poistettu.

en: Created entity %type with ID %id.
fi: Luo entiteetti %type jonka ID on %id.

en: Updated entity %type with ID %id.
fi: Päivitä entiteetti %type jonka ID on %id.
