Acquia Content Hub (8.x-1.52) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Author
hi: लेखक

en: Tags
hi: उपनाम

en: all
hi: सभी

en: None
hi: कोई नहीं

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Sources
hi: स्रोत

en: Source
hi: स्रोत

en: Publish
hi: प्रकाशित करें

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundles
hi: बंडल

en: - All -
hi: -सभी-

en: UUID
hi: युयुआइङी
