Acquia Content Hub (8.x-1.52) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Author
ka: ავტორი

en: Tags
ka: ტეგები

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Sources
ka: წყაროები

en: Source
ka: წყარო

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: - All -
ka: - ყველა -
