Acquia Content Hub (8.x-1.52) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Name
ta: பெயர்

en: Sources
ta: மூலங்கள்
