Acquia Content Hub (8.x-2.12) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Details
bs: Detalji

en: update
bs: osvježavanje

en: The file could not be created.
bs: Nije bilo moguće kreirati fajl.
