Acquia Content Hub (8.x-2.12) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: The file could not be created.
dz: ཡིག་སྣོད་དེ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་མ་ཚུགས།
