Acquia Content Hub (8.x-2.12) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: The file could not be created.
my: ဖိုင်အသစ် မလုပ်နိုင်ပါ

en: About
my: အကြောင်း
