Acquia Content Hub (8.x-2.12) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Details
nn: Detaljar

en: update
nn: oppdater

en: The file could not be created.
nn: Fila kunne ikkje opprettast.
