Acquia Content Hub (8.x-2.14) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: n/a
is: á ekki við

en: API Key
is: API Lykill

en: item
is: hlutur

en: items
is: hlutir

en: Details
is: Nánar

en: The file could not be created.
is: Ekki tókst að búa til skránna.

en: About
is: Um
