Acquia Content Hub (8.x-2.17) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Details
bg: Детайли

en: update
bg: обновяване

en: Client
bg: Клиент

en: The file could not be created.
bg: Файлът не може да бъде създаден.

en: Client name
bg: Клиентско име
