Acquia Content Hub (8.x-2.19) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: API Key
ro: Cheie API

en: Details
ro: Detalii

en: update
ro: actualizare

en: The file could not be created.
ro: Fişierul nu a putut fi creat.

en: About
ro: Despre

en: entities
ro: entități
