Acquia Content Hub (8.x-2.24) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: URL
bn: ইউআরএল

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: About
bn: সম্পর্কে
