Acquia Content Hub (8.x-2.26) - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: n/a
ru: н/д

en: API Key
ru: Ключ API

en: item
ru: пункт

en: items
ru: объектов

en: Details
ru: Подробности

en: Filters
ru: Фильтры

en: update
ru: обновить

en: Purge
ru: Очистить

en: Client
ru: Клиент

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Cancelled.
ru: Отмененно.

en: The file could not be created.
ru: Невозможно создать файл.

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: The settings have been saved.
ru: Настройки были сохранены.

en: Bundles
ru: Наборы

en: Bundle
ru: Набор

en: Client name
ru: Имя клиента

en: filter
ru: фильтр

en: Connection
ru: Соединение

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: entity
ru: сущность

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: entities
ru: сущности

en: Status Details
ru: Детали статуса
