Acquia Content Hub (8.x-2.26) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: n/a
vi: không có

en: Details
vi: Chi tiết

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: update
vi: cập nhật

en: The file could not be created.
vi: Không thể tạo tập tin.

en: About
vi: Giới thiệu

en: filter
vi: Lọc

en: Connection
vi: Kết nối

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args

en: entity
vi: thực thể
