Acquia Content Hub (8.x-2.27) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: n/a
sl: n/d

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Filters
sl: Filtri

en: update
sl: posodobi

en: The file could not be created.
sl: Datoteke ni bilo mogoče ustvariti.

en: About
sl: O modulu
