Acquia Content Hub (8.x-2.28) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
