Acquia Content Hub (8.x-2.29) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: n/a
el: δ/υ

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Filters
el: Φίλτρα

en: update
el: ενημέρωση

en: The file could not be created.
el: Το αρχείο δεν ήταν δυνατό να δημιουργηθεί.

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: filter
el: φίλτρο
