Acquia Content Hub (8.x-2.30) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: The file could not be created.
mn: Файл үүсгэгдэж чадахгүй.
