Acquia Content Hub (8.x-2.31) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Yes
af: Ja

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: update
af: opdateer

en: filter
af: filtreer
