Acquia Content Hub (8.x-2.32) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: n/a
be: [няма]

en: API Key
be: Ключ API

en: Details
be: Падрабязна

en: Filters
be: Фільтры

en: update
be: абнавіць

en: Match
be: Супадаць

en: The file could not be created.
be: Немагчыма стварыць файл.

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: filter
be: фільтр
