Acquia Content Hub (8.x-2.32) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: n/a
cs: není

en: Details
cs: Detaily

en: Filters
cs: Filtry

en: Original
cs: Původní

en: update
cs: aktualizovat

en: Match
cs: Odpovídá

en: The file could not be created.
cs: Soubor nelze vytvořit.

en: About
cs: Popis

en: Entity type
cs: Typ entity

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: filter
cs: filtr

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Entity types
cs: Typy entit
