Acquia Content Hub (8.x-2.32) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Details
ka: დეტალები

en: Filters
ka: ფილტრები

en: update
ka: განახლება

en: The file could not be created.
ka: ფაილი ვერ შეიქმნა.
