Acquia Content Hub (8.x-2.33) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: n/a
et: puudub

en: item
et: toode

en: items
et: toodet

en: Details
et: Üksikasjad

en: Filters
et: Filtrid

en: Original
et: Originaal

en: update
et: uuendus

en: Client
et: Klient

en: The file could not be created.
et: Faili ei õnnestunud luua.

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Bundles
et: Kogumid

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity types
et: Olemi tüübid
