Acquia Content Hub (8.x-2.33) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: update
ug: يېڭىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: filter
ug: سۈزۈش
