Acquia Content Hub (8.x-2.34) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: n/a
kk: жоқ

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: update
kk: жанарту

en: The file could not be created.
kk: Файл жасалынбайды
