Acquia Content Hub (8.x-2.34) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс
