Acquia Content Hub (8.x-2.35) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: The file could not be created.
am: ፍይሉን መፍጠር አልተቻለም።

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: filter
am: አጣራ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
