Acquia Content Hub (8.x-2.35) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Details
eo: Detaloj

en: Filters
eo: Filtroj

en: update
eo: ĝisdatigi

en: The file could not be created.
eo: La dosiero ne povis esti kreita.

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: filter
eo: filtro

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
