Acquia Content Hub (8.x-2.36) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: API Key
sv: API-nyckel

en: item
sv: objekt

en: Details
sv: Detaljer

en: Filters
sv: Filter

en: update
sv: uppdatera

en: Client
sv: Klient

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: The file could not be created.
sv: Filen kunde inte skapas.

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: The settings have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Bundles
sv: Paket

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: Status Details
sv: Statusdetaljer
