Acquia Content Hub (8.x-2.37) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: The file could not be created.
bo: ཡིག་ཆ་གསར་འཛུགས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: filter
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Entity Bundle
bo: དངོས་གཞི་Bundle
