Acquia Content Hub (8.x-2.38) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Import
br: Enporzh

en: About
br: Diwar-benn
