Acquia Content Hub (8.x-2.38) - en to da translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: API Key
da: API-nøgle

en: item
da: vare

en: items
da: elementer

en: Details
da: Detaljer

en: Filters
da: Filtre

en: update
da: opdatér

en: Purge
da: Fjern

en: Match
da: Resultat

en: Client
da: Klient

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: The file could not be created.
da: Filen kunne ikke oprettes.

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type

en: The settings have been saved.
da: Indstillingerne blev gemt.

en: Client name
da: Klientnavn

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args

en: Subscription Settings
da: Indstillinger for abonnement

en: Entity types
da: Enheds typer

en: Status Details
da: Statusdetaljer
