Acquia Content Hub (8.x-2.38) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: n/a
gl: n/d

en: Details
gl: Detalles

en: Filters
gl: Filtros

en: Original
gl: Orixinal

en: update
gl: actualización

en: Match
gl: Coincide

en: The file could not be created.
gl: Non foi posíbel crear o ficheiro.

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: filter
gl: filtro
