Acquia Content Hub (8.x-2.38) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Details
ps: سپړنې

en: Filters
ps: چاڼونه

en: About
ps: په اړه

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل
