Acquia Content Hub (8.x-2.40) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: item
eu: elementu

en: items
eu: Elementuak

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Original
eu: Originala

en: update
eu: eguneratu

en: Secret Key
eu: Giltza Sekretua

en: The file could not be created.
eu: Fitxategia ezin izan da sortu.

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: filter
eu: iragazi
