Acquia Content Hub (8.x-2.41) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Details
th: รายละเอียด

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: update
th: อัปเดต

en: The file could not be created.
th: ไม่สามารถสร้างไฟล์ได้

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: filter
th: ตัวกรอง
