Acquia Content Hub (8.x-2.42) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Yes
ca: Sí

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: n/a
ca: n/d

en: items
ca: elements

en: Details
ca: Detalls

en: Filters
ca: Filtres

en: update
ca: actualitza

en: The file could not be created.
ca: El fitxer no s'ha pogut crear.

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: The settings have been saved.
ca: S'han desat els paràmetres.

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Client name
ca: Nom del client

en: filter
ca: filtre

en: Connection
ca: Connexió

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Status Details
ca: Detalls d'estat
