Acquia Content Hub (8.x-2.42) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: n/a
km: គ្មាន

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Filters
km: តម្រង

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: The file could not be created.
km: មិន​អាច​បង្កើត​ឯកសារ​បាន​ឡើយ​ ។

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: filter
km: តម្រង
