Acquia Content Hub (8.x-2.42) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: n/a
pl: n.d.

en: API Key
pl: Klucz API

en: item
pl: element

en: items
pl: elementy

en: Details
pl: Szczegóły

en: Filters
pl: Filtry

en: Original
pl: Oryginał

en: update
pl: aktualizacja

en: Match
pl: Pasuje

en: Client
pl: Klient

en: The file could not be created.
pl: Nie udało się utworzyć pliku.

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Entity type
pl: Typ encji

en: The settings have been saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Client name
pl: Nazwa klienta

en: filter
pl: filtr

en: Connection
pl: Połączenie

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: entity
pl: encja

en: Entity types
pl: Typy encji

en: entities
pl: encje

en: Status Details
pl: Szczegóły statusu
