Acquia Content Hub (8.x-2.42) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Last Updated
ta: கடைசியாக புதுப்பிக்கப்பட்டவை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Save
ta: சேமி

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: update
ta: நிகழ்நிலை

en: The file could not be created.
ta: கோப்பு உருவாக்கப்பவில்லை

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்

en: Bundle
ta: பொதி

en: filter
ta: வடிகட்டி
