Acquia Content Hub (8.x-2.43) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Details
jv: Lengkapé

en: The file could not be created.
jv: File ora bisa digawé.

en: About
jv: Ngenani
