Acquia Content Hub (8.x-2.43) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: n/a
sr: нема

en: The file could not be created.
sr: Фајл не може бити креиран.

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
