Acquia Content Hub (8.x-2.8) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: n/a
sk: nie je

en: API Key
sk: API Kľúč

en: items
sk: položiek

en: Details
sk: Podrobnosti

en: update
sk: aktualizácia

en: About
sk: Informácie o

en: Client name
sk: Meno klienta

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: entity
sk: entita

en: entities
sk: entity
