Acquia DAM (1.0.14) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Version
az: Versiya

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Filename
az: Fayl adı

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: File name
az: Fayl adı

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: in
az: daxildir

en: Log out
az: Çıxış

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Grid
az: Cədvəl

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Is one of
az: Biridir

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Dropdown
az: Aşağı açılan

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Date and time
az: Tarix və saat

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
