Acquia Lift Connector (8.x-4.3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Visibility
az: Görünüş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Identity
az: Şəxsiyyət

en: Source
az: Mənbə

en: Entity
az: Entiti

en: Language code
az: Dil kodu

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
