Acquia Lift Connector (8.x-4.4) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Advanced
ar: متقدم

en: Identity
ar: هوية

en: Source
ar: المصدر

en: Entity
ar: الكيان

en: Rule Name
ar: اسم القاعدة

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
