Acquia Lift Connector (8.x-4.4) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Setup
lt: Konfigūravimas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Customer
lt: Klientas

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Source
lt: Šaltinis

en: Entity
lt: Esybė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
