Acquia Personalization (4.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: None
lt: Joks

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Visibility
lt: Matomumas

en: API Key
lt: API raktas

en: item
lt: elementas

en: items
lt: elementai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Purge
lt: Valyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
